slajd-2.jpeg
Pozwolenia na
broń palną
slajd-2.jpeg - copy
Strzelanie
z kusz
previous arrow
next arrow

O nas

Stowarzyszenie „Skorpion R.K.” jest organizacją, której zadaniem jest rozpowszechnianie strzelectwa, budowa kultury i ruchu strzeleckiego w Polsce, a także popularyzowanie wiedzy o historii broni palnej poprzez wspieranie jej kolekcjonowania i organizowanie imprez kolekcjonerskich. Pracujemy u podstaw: pokazujemy ludziom jak rozpocząć przygodę ze strzelectwem, szkolimy z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią. Popularyzujemy standardy bezpieczeństwa i edukujemy w zakresie prawa do posiadania broni palnej.

Posiadamy wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów, którzy na co dzień służą w Wojsku Polskim. Przygotują każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę związaną ze strzelectwem sportowym, jak również zawodowym. Przyjmujemy do siebie ludzi dzielących nasze zainteresowania, niezależnie od odległości od naszej fizycznej siedziby, wieku, płci, czy zapatrywań politycznych. Szukamy tego co łączy, a nie dzieli środowisko strzeleckie.

Wyszkolimy każdego z szeroko rozumianej dziedziny militarnej m.in.: taktyki, ratownictwa pola walki, pracy na mapie czy też survivalu partyzanckiego. Chcemy żeby każdy dorosły, zdrowy psychicznie i praworządny obywatel miał prawo posiadać i strzelać z broni palnej (już dzisiaj tak jest) oraz żeby duża ilość osób spełniających wymogi rzeczywiście korzystała z tych możliwości.

Stowarzyszenie „SkorpionR.K.” przygotowując Polaków do służby obywatelskiej kieruje się w swojej działalności dobrem Państwa Polskiego, a jako organizacja z ducha i czynu apartyjna, służy tylko dobru Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyróżniamy się od innych stowarzyszeń proobronnych tym, że nasza kadra szkoleniowa pracuje obecnie zawodowo w służbach mundurowych i posiada także uprawnienia cywilne do przeprowadzania zajęć z naszej oferty.

Klubowe Wydarzenia

Kusza

2021-05-01

Zapraszamy na pokaz broni neurobalistycznej (kusz cięciwowych), który odbędzie się 2 maja 2021r. w godzinach 14-17 na strzelnicy w Klonach. […]

Karabinek sportowy

2021-04-29

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Świątki ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży w wieku 14-18 lat na treningi strzeleckie. W związku z realizacją […]

2019-10-09

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia strzelnicy

Partnerzy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.