slajd-2.jpeg
Pozwolenia na
broń palną
slajd-2.jpeg - copy
Strzelanie
z kusz
previous arrow
next arrow

Nasza Oferta Szkoleń

SAMOOBRONA DLA KOBIET

Współczesny świat stawia przed kobietami coraz więcej nowych wyzwań, obowiązków i problemów, którym trzeba sprostać. Często wracamy same z pracy w późnych godzinach nocnych; jeździmy w delegacje do nieznanych wcześniej miejsc, gdzie możemy znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji. Podczas wieczornego joggingu w parku nie wiemy, czy ktoś nas nie obserwuje. Aby oderwać się od codzienności, wybieramy się do klubów czy pubów, nie wiedząc, kogo tam spotkamy. Próbujemy zrównoważyć życie rodzinne, towarzyskie i pracę, ale w biegu zapominamy o tym, co jest najważniejsze – o naszym bezpieczeństwie.

Przyszły takie czasy, że trzeba liczyć tylko na siebie. Nie zawsze będzie ktoś, kto będzie mógł stanąć w Twojej obronie.

Samoobrona z elementami Krav Maga nie tylko pokazuje jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ale także daje kobietom poczucie bezpieczeństwa, pozwala nabrać pewności siebie, podnosi samoocenę, sprawność fizyczną jak również pozwala na odreagowanie stresu poprzez aktywny wysiłek i kontrolowaną agresję.
W Krav Maga możemy bronić się tak naprawdę wszystkim, co mamy w danym momencie pod ręką, mogą to być np., klucze od samochodu, od domu, torebka, parasolka, cokolwiek, co pozwoli nam na obezwładnienie napastnika i czas na ucieczkę.
To doskonały powód, dla którego warto, abyście Panie zaczęły swoją przygodę z Samoobroną z elementami Krav Maga już dziś.

Po prostu przyjdźcie na trening i same sprawdźcie, jak może bardzo się Wam to przydać, a jednocześnie jak wiele może sprawić przyjemności i radości taka forma ruchu.

SAMOOBRONA DLA MŁODZIEŻY 12-15 lat

Program treningowy jest specjalnie ułożony przez naszych Instruktorów, aby w stosunkowo krótkim okresie czasu, nauczyć się technik samoobrony. Zajęcia Samoobrony dla Młodzieży to promocja zdrowego oraz bezpiecznego stylu życia. Duża dawka ruchu ukierunkowana na naukę samoobrony łączy w sobie przyjemne z pożytecznym tak aby były dostosowane do ich umiejętności odpowiedniego wieku, cech fizycznych i psychicznych.

SZKOLENIA DLA FIRM ORAZ URZĘDÓW PAŃSTWOWYCH
z zakresu samoobrony i walki wręcz dla klientów biznesowych.

Szkolenia te prowadzone są w formie warsztatów weekendowych lub cyklicznych zajęć w tygodniu. Prowadzimy także wiele szkoleń podczas wyjazdów integracyjnych w firmach. Tego typu szkolenia mają jednocześnie nauczyć uczestników samoobrony i jednocześnie zapewnić im świetną zabawę oraz rozrywkę.

Nasze szkolenia to:

 • Zajęcia Samoobrony dla Kobiet organizowane przez Hotele i Ośrodki wypoczynkowe.
 • Zajęcia Samoobrony organizowane przez rady osiedla i urzędy.
 • Zajęcia Samoobrony w plenerze , również w nocy.
 • Zajęcia Samoobrony w ciasnych pomieszczeniach oraz miejscach codziennego przemieszczania się,
 • Zajęcia na strzelnicy z Instruktorami.
 • oraz mnóstwo innych ciekawych pomysłów.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne to:

 • szkolenia samoobrony i walki wręcz.
 • bezpieczeństwo osobiste.
 • nauka i doskonalenie uderzeń i kopnięć, walki w parterze, uliczna samoobrona.
 • budowanie pewności siebie, pokonywanie swoich słabości.
 • indywidualne podejście do nauczania, program dostosowany do potrzeb danej osoby.
 • szybsze tempo przyswajania technik.
 • dogodne dni i godziny.

Mamy w swojej ofercie własną sale treningową wyposażona w materace, tarcze, worki itp.
Lekcje prywatne to najlepsze,najszybszy i najskuteczniejszy sposób nauczenia się samoobrony i walki wręcz.
Zapraszamy

Jesteśmy otwarci na propozycje zorganizujemy Szkolenie w każdym miejscu i warunkach.

Klubowe Wydarzenia

Kusza

2021-05-01

Zapraszamy na pokaz broni neurobalistycznej (kusz cięciwowych), który odbędzie się 2 maja 2021r. w godzinach 14-17 na strzelnicy w Klonach. […]

Karabinek sportowy

2021-04-29

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Świątki ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży w wieku 14-18 lat na treningi strzeleckie. W związku z realizacją […]

2019-10-09

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia strzelnicy

Partnerzy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.